Slovakia office:
India office:

B Biznis Match

Biznis Match

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Náš sprievodca pre podnikanie v Indii a na Slovensku

Podnikanie v Indii ponúka obrovské príležitosti pre slovenské firmy. Avšak, India je veľký a zložitý trh v porovnaní s malým slovenským ihriskom. Nepredstavujte si Indiu, ako jeden veľký trh, ale sériu vzájomne prepojených regionálnych trhov, kde sa môže legislatívne a investičné prostredie meniť z jedného stavu do druhého. Pre indické spoločností poskytujeme príležitosti k vstupu na slovenský a stredoeurópsky trh, investovanie do miestnych spoločností s priamymi zahraničnými kapitálom alebo joint venture. Existujú príležitosti pre oba svety, jediné čo musíme, je nájdene správneho partnera.

Sme tu, aby sme vám pomohli, dali rady, ako podnikať v Indii a na Slovensku od pravých odborníkov. I slovenské firmy - malé i veľké - môžu uspieť v Indii.

Kľúčové oblasti

Kľúčovými oblasťami, ktorými chceme osloviť klienta je porozumenie trhu, podnikateľskej kultúry, budovanie miestneho tímu, nájdenie zákazníkov, hospodárenie s peniazmi, právna pomoc, poradenstvo a networking. Prostredníctvom nášho konzultanta na podnikanie v Indii pochopíte, ako uspieť na indickom trhu.

V každej časti o Indii nájdete relevantné zdroje, ktoré vám pomôžu sa orientovať na indickom trhu, vrátane informácií, praktických rád, webinároch, seminároch, videí s poprednými odborníkmi z Indie a a Slovenska.

Osvojte si nasledujúce témy a kontaktujte nás s konkrétnym prípadom:

BUSINESS kultúra v Indii
Export do Indie
Indická právna a regulačná norma
Vstup na trh
O
bmedzenia FDI
DANE A STIMULY v Indii
DUŠEVNÉ VLASTNÍCTVO - Aké sú riziká a stratégie
Bribary ACT 2010
Money Management
Nájdenie zákazníkov v Indii
Zamestnávanie a budovanie tímu

Naše tri najlepšie tipy pre podnikanie v Indii sú:

Pri výbere umiestnenia firmy treba porovnať vaše očakávania s miestnymi zákonmi, vládnymi stimulami, miestnu infraštruktúru a zdroje pracovnej sily. Často je tiež veľmi dôležité nájsť vhodného partnera pre váš produkt alebo službu.

Je nutné vyhodnotiť najvhodnejšiu stratégiu vstupu, najlepšie štruktúry a ako minimalizovať riziká a optimalizovať udržateľnosť.

Na Veľkosti nezáleží: nie sú to len veľké spoločnosti, ktoré vstupujú na trh do Indie. Spoločnosti rôznych veľkostí a z rôznych odvetví našli úspech v Indii. Dovoľte, aby vás Indická obchodná a kultúrna komora sprevádzala počas vašich začiatkov. Konaktujte nás ešte dnes.

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899