Slovakia office:
India office:

Srí Lanka

corporate.jpg
Či už hľadáte investície do spoločností na Srí Lanke, alebo stretnutie s našimi obchodnými partnermi na tomto krásnom ostrove, pripravili sme pre Vás množstvo informácií o podnikaní na Srí Lanke, o kultúre a investičných možnostiach. Taktiež, ak ste spoločnosť zo Srí Lanky, alebo poznáte spoločnosť na Srí Lanke, ktorá sa chce etablovať na Slovensku, kontaktujte nás. Spolupracujeme s najlepšími spoločnosťami a poradcami na Slovensku, v Indii a na Srí Lanke. Pozrite si sektory na Srí Lanke, aby ste získali lepší prehľad o tom, čo potrebujú. Ste pripravený založiť firmu na Srí Lanke, alebo iba vycestovať na ostrov, zariadime vám potrebné dokumenty a lokálnych tour guides.

Sektory na Srí Lanke

Sektor služieb
Služby prispievajú do HDP Srí Lanky viac ako 60% (2016). Služby sú najväčším zdrojom produkcie krajiny. Podľa Centrálnej banky Srí Lanky mal veľkoobchod a maloobchod najväčší podiel odvetvia služieb, pričom viac ako 20 percent všetkých príjmov sektora služieb prešlo týmto obchodom.


Na druhom mieste bol segment dopravy a komunikácie, ktorý v kombinácii prispel k viac ako 14% výsledku odvetvia služieb.

Na treťom mieste bolo rýchlo rastúce odvetvie cestovného ruchu krajiny, ktoré predstavovalo zhruba 10% celkového výsledku odvetvia služieb.

Napokon, bankový sektor, poistenie a nehnuteľnosti boli na štvrtom mieste a prispeli zhruba 9% k produkcii odvetvia služieb.

Kontaktujte nás

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899