Slovakia office:
India office:

S Sektory

corporate.jpg
Indická obchodná a kultúrna komora v Slovenskej republike podporuje vaše obchodné úspechy. Dbáme na to, aby ste dostali kvalifikovaný prehľad, vybudovali si rozsiahlu sieť partnerov s podobnou víziou, podporovali vás vo vašich postupoch, know-how, aby ste uspeli v Indii. Či už je to výklad práva, daňové poradenstvo alebo kultúrne povedomie, Indická obchodná a kultúrna komora môže pomôcť vašej firme. To isté platí aj pre indické spoločnosti, ktoré hľadajú obchodné príležitosti na Slovensku. Ďalšie informácie nájdete nižšie. Ako vám môžeme pomôcť?

Sektory v Indii

Potrebuje vaša spoločnosť poradiť s exportom do Indie, alebo založiť kanceláriu? Potrebujete otvoriť účet, alebo hľadáte strategického partnera na obchodovanie? Neviete sa zorientovať v 27 štátoch Indie a potrebujete poradiť? Kontaktujte nás.

Sektory na Slovensku

Máte obchodného partnera v Indii, ktorý by sa rád presedil v strednej Európe? Ukážte mu Slovensko. Keď TATA Group vybral Slovensko na svoju investíciu Jagura LandRover pri Nitre, ukázal všetkým indickým firmám, že sú vítaní.

B2B spájanie

Indická obchodná a kultúrna komora v Slovenskej republike je tá správna platforma, kde sa slovenské firmy stretávajú s indickými. Ponúkame rôzne spôsoby, ako stretnúť vášho obchodného partnera. Či už pri večeri, seminári, alebo priamo u vás.

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899