Slovakia office:
India office:

P Prezident

Prezident

prezident

Rakesh Taurani

Predstavujeme vám Rakesha Tauraniho – podnikateľa s vášňou pre obnoviteľnú energiu. Ako generálny riaditeľ Slovak Solar, riadi jeho spoločnosť žiarivým príkladom pre inovácie a vynaliezavosti a ponúka zákazníkom v celom regióne špičkové riešenia.

S neutíchajúcou snahou uspieť trávi Rakesh polovicu času v Indii a polovicu na Slovensku, kde neustále hľadá nové príležitosti na prepojenie firiem v oboch regiónoch. Jeho húževnatosť spojená s jeho šikovnosťou ho priviedla k novým výzvam s neochvejnou dôverou. Rakesh neustále hľadá nové obnoviteľné zdroje energie a investuje do nových technológií, aby si udržal náskok.

Popri práci v Slovak Solar pôsobí Rakesh aj ako Executive and Business Development líder v Športovom centre Púchov, obľúbenom športovom centre na Považí. Je tiež výkonným riaditeľom spoločnosti Odema Renewables India Pvt Ltd, ktorá vyhrala 23 rôznych tendrov v Indii. Ako riaditeľ MindsMeet India prináša Rakesh svojho inovatívneho ducha do zdravotníckeho priemyslu, známeho pod značkou SAHAROGYA.
Rakeshova cesta stať sa podnikateľom bola len inšpirujúca. S viac ako trojročnými skúsenosťami ako vedúci zahraničného obchodu vo Veena Enterprises Dubai, ktorá je súčasťou Dayal Steel Group, a trojročným obchodným riaditeľom pre Textile World na Slovensku, získal neoceniteľné vedomosti, ktoré prináša do každého projektu, do ktorého sa pustí. .

Rakesh je aktívnym členom Indickej obchodnej komory v ČR a SR a tiež v Indii a neúnavne pracuje na podpore obchodu medzi Indiou a Slovenskom. Ak máte na Rakesha nejaké otázky alebo máte záujem dozvedieť sa viac o biznise so solárnou energiou, neváhajte ho kontaktovať na taurani@indianchamber.sk alebo ho kontaktujte cez LinkedIN Rakesh Taurani

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899