Slovakia office:
India office:

P Prieskumy Trhu

Prieskum trhu

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Ponúkame vám možnosť, aby ste uspeli v Indii

Poznajte a využite svoju konkurenčnú výhodu v Indii ako my poznáme miestny trh na Slovensku. Náš tím odborníkov bez väčšieho rizika zrýchľuje váš vstup na trh v danej krajine. Naša analýza, poradenstvo a odporúčania sú navrhnuté tak, aby zodpovedali vašim obchodným potrebám, pričom konzultujeme s vami na každom kroku počas spoločnej cesty. Požiadajte o osobné stretnutie s našimi odbornými konzultantmi z Indie priamo u vás doma. Indická obchodná a kultúrna komora v Slovenskej republike je partnerom, ktorý spája svet Indie so svetom slovenským.

PRIESKUM TRHU, ktorý prináša PRAKTICKÉ KNOWHOW PRE VÁS

Na prvom stretnutí konzultujeme momentálnu situáciu a vypracujeme stručné stanovisko, kde sa nachádza vaša služba alebo produkt. Následne spojíme projekt k vášmu hlavnému podnikateľskému cielu v Indii alebo na Slovensku (v prípade, že ide o indického obchodného partnera, ktorý sa chce dostať na európsky trh). Výsledky, ktoré prezentujeme sú vždy relevantné, praktické a majú pozitívny vplyv na profitabilitu vašej firmy.

Náš konzultant pracuje s vami na špecifických prvkov znalostí, ktoré potrebujete k rozvoju svojho podnikania v Indii. Typický obsah môžu byť biznis modely, pochopenie konkurenčného prostredie v krajine, alebo regióne, analýzu konkurencie, analýzu príležitostí pre váš produkt / službu v Indii alebo na Slovensku atď.

Ponúkame vám:

  • Vďaka intenzívnej konzultácie pred zahájením projektu - odborné vedenie vstupu na trh.
  • Pochopiť celý sektor v Indii a na Slovensku - v rámci krajiny riadime výskum a znalosti miestneho prostredia.
  • Poznatky z celej našej sieti členov a partnerských organizácií - rozsiahle kontakty z prvej rukz poskytujú základné znalosti.
  • Rady relevantné pre vaše podnikanie - naši špecialisti vám pomôžu chytiť sa šance

Objednajte si stretnutie, alebo zatelefonujte s jedným z našich poradcov na telefónnom čísle našej Komory alebo kontaktujte info @ indianchamber.sk začnite svoju cestu rozvoja do Indie. Nie ste si istí v ktorom z 27. štátov Indie začať, v ktorom 10 miliónovom meste? Zavolajte nám.

VYBERTE SI INDICKÚ OBCHODNÚ a KULTÚRNU KOMORU v SLOVENSKEJ REPUBLIKE

My podporujeme váš uspech

Možeme s kľudom povedať, že naši klienti chcú často určovať ideálnu cestu na trh a rozvíjať prevádzkové a strategické plány na základe praktických poznatkov z projektu v spolupráci s nami. My neriadime vašu spoločnosť, ale pomáhame vám porozumieť indického partnera, jeho ciele, vízie a hľadať spoločného menovateľa.

Naše skúsenosti znamenájú, že rozumieme slovenskej spoločnosti, ktorá sa chce presadiť na indickom trhu a čo znamená, keď sa spoločnosť z Indie snaží dostať na relatívne malý trh na Slovensko, či produkt alebo služba je pripravená na lokálny trh. Slovenské spoločnosti sú pripravené vyvážať svoje služby a produkty do Indie, no proces musí byť koordinovaný, rovnako ako indické spoločnosti nevedia, čo urobiť ako prvé pri vstupe do strednej Európy a špeciálne na Slovensko.

Náš výskum sa zameriava na poskytovanie postrehov a analýz, ktoré možno prakticky aplikovať na trh. Kvalitatívne a kvantitatívne metódy sú používané pre vytvorenie vysoko kvalitnej správy pre vás. Vieme, čo je biznis a spolu s členmi od popredných odborníkov pôsobiacich na lokálnom trhu, máme prístup k základnému poznaniu, ktoré nenájdete nikde inde.

Konzultanti so znalosťou lokálneho trhu a členskej základne našej Indickej komory, dávajú k dispozícii rozsiahle vedommosti miestneho prostredia. Takže rozumiete detailom ešte predtým, než vkročíte nohou na trh.
Naši konzultanti majú bezprostrednú skúsenosť pomoci stredoeurópskym spoločnostiam ako je tá vaša a ich stratégie vstupu na trh sú odporúčané do nových začínajúcich projektov s cieľom dosiahnuť synergiu.

Štruktúry vstupu na trh

market entry chart

Pre detailný prehľad štruktúry vstupu na trh navštívte naše stránky, alebo požiadajte o individuálne poradenstvo z našej Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Na požiadanie vám pošleme detailný rozpis štruktúr na vstup na trh.

Čo hovoríme

"Naše vedomosti o indickom trhu bol úplne zásadné, a keď sme prišli nastaviť činnosť v podniku klienta tam, nemohli sme to urobiť bez miestnej znalostí trhu a potreby klienta "Alexander Horváth, spoluzakladateľ a člen predstavenstva Indickej obchodnej a kultúrnej komory v Slovenskej republike

Dohodnite si stretnutie s jedným z našich konzultantov

Diskutujte prieskum trhu pre vašu spoločnosť s jedným z našich poradcov a kontaktujte nás telefonicky, alebo požiadať o ďalšie informácie prostredníctvom e-mailu na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Ak ste členom Indickej obchodnej komory a chcete sa dozvedieť, ktoré oblasti máte zahrnuté v členstve, kliknite na sekciu "Členské výhody". Ak ešte nie ste členom, tak tu nájdete výhody vstupu.
Ak sa vám páčila táto stránka, zdieľahjte ju s tlačidlami na Facebook alebo Twitteri. Budeme len radi.

 

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899