Slovakia office:
India office:

N Novinky

Predstavujeme nových členov Indickej obchodnej komory

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Privítajme nových členov v Indickej obchodnej komore v SR, VRM, Movychem, HugoElectric, Smart Technik. Je nám cťou konzultovať s vami váš vzťah medzi Indiou a Slovenskom.

V neustále sa rozvíjajúcich globálnych partnerstvách Indická obchodná komora v SR s radosťou víta nových členov, čo predstavuje významný posun v bilaterálnych vzťahoch medzi Slovenskom a Indiou. Tento spoločný podnik nielen posilňuje ekonomické väzby, ale tiež podčiarkuje potenciál vzájomného rastu a prosperity.

Význam spolupráce

Partnerstvo medzi Slovenskom a Indiou je nesmierne prísľubom najmä v oblasti obchodu. Kultúrna rozmanitosť, technologický pokrok a ekonomická dynamika oboch národov vytvárajú pôdu pre inovatívnu spoluprácu. Tým, že pomáhame väzbám na obchodnej strane, konzultujeme cestu k rozsiahlej výmene nápadov, odborných znalostí a zdrojov, ktoré budú prínosom pre podniky na oboch stranách tohto vzájomného vzťahu.

VRM

Virtual Reality Media (VRM) je súkromná spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, vývojom a výrobou najmodernejších simulátorov a tréningových systémov. Spoločnosť VRM bola založená v roku 1992 ako softvérový a hardvérový integrátor a v roku 1995 prijala proaktívnu obchodnú stratégiu zameranú na výskum a vývoj, výrobu a predaj simulačných technológií. Výsledkom týchto snáh bola v roku 1995 prvá zákazka Ministerstva obrany SR zadaná spoločnosti VRM na dodávku simulátora plnej misie lietadla MiG-29. Ostatné roky boli pre VRM úspešné s podpísaním kontraktov na vývoj simulátorov Black Hawk, Patria XP 8x8, BAE CV90 alebo konkrétne v Indii dodávka špičkového full flight simulátora DO-228 pre Indické vzdušné sily v spolupráci so štátnou leteckou firmou HAL. 

https://vrm.space

Movychem

Movychem ponúka ekonomické a ekologické poradenstvo a riešenia s využitím 15-ročných skúseností a znalostí výskumu a vývoja v oblasti protipožiarnej ochrany hotových výrobkov, nedokončených výrobkov a retardérov horenia. Ich patentovaný produkt Retocell chráni pred ohňom viac ako akékoľvek iné riešenie na trhu.

https://www.movychem.eu/36-fire-protection

HugoElectric

Elektroinštalačné služby, Elektrické kúrenie, Zabezpečovacie a kamerové systémy, Elektrické prípojky, Revízne a poruchové služby a Domáce telefóny ponúka HugoElectric. Teraz prijímajú indických zamestnancov, aby pracovali na rôznych projektoch na Slovensku.

https://hugoelectric.sk/sluzby/

Smart Technik

Spoločnosť SMART TECHNIK as bola založená v roku 1999 bez cudzieho kapitálu. Firma sa orientuje na strojársku a zámečnickú výrobu, montáž strojov a zariadení. Veľká časť produkcie je orientovaná na divadelnú scénickú techniku. Toto zameranie nadväzuje na dlhoročnú tradíciu tohto strojárskeho odboru v Újezde u Brna. V súčasnosti sa spoločnosť orientuje na recyklačné montážne linky a chce ju ponúknuť indickým klientom.

https://smarttechnik.cz/en/

Modrá Pupava

Rodinná firma v srdci Slovenska pre vás už 10 rokov vyrába poctivú prírodnú kozmetiku. V súlade s filozofiou Slow Beauty - krása, ktorá sa neponáhľa - spoločnosť pri skladaní svojich produktov rešpektuje prírodu, zdravie a prirodzenosť. Vďaka originálnym funkčným receptúram, starostlivo vybraným surovinám a ručne pripravovaným bylinným extraktom je v ich produktoch naplno využitá sila prírody.

https://www.modrapupava.sk/

 

Obchod ako katalyzátor

Obchod slúži ako základný pilier, ktorý spája národy a prekračuje geografické hranice a kultúrne rozdiely. Keďže vítame nových členov v Indickej obchodnej komore v Slovenskej republike, uvedomujeme si kľúčovú úlohu, ktorú zohrávajú pri posilňovaní ekonomickej štruktúry medzi našimi dvoma národmi. Synergia vytvorená prostredníctvom spoločného úsilia má potenciál odomknúť nové trhy, vytvoriť pracovné príležitosti a podnietiť inovácie.

 

 INDCHAM benefitsSK

 

Pozitívne obchodné návrhy

V duchu podpory pozitívnej spolupráce povzbudzujeme našich členov, aby skúmali inovatívne obchodné návrhy, ktoré sú v súlade s jedinečnými silnými stránkami a schopnosťami oboch krajín. Od výroby a technológie až po obchod a služby, existuje nespočetné množstvo príležitostí, ktoré čakajú na využitie. Výmenou pozitívnych obchodných návrhov môžeme vytvoriť obojstranne výhodnú situáciu, ktorá prispeje k ekonomickému rastu Slovenska aj Indie.

Sila networkingu

Networking je základným kameňom úspešnej spolupráce. Indická obchodná komora v Slovenskej republike poskytuje členom platformu na prepojenie, výmenu nápadov a skúmanie potenciálnych partnerstiev. Ako naša komunita rastie, rastie aj naša kolektívna schopnosť orientovať sa v zložitosti medzinárodného podnikania. Prostredníctvom aktívneho zapojenia a zmysluplného vytvárania sietí môžeme vytvoriť prosperujúci ekosystém, ktorý poháňa obchod do nových výšin.

Stať sa členom Indickej obchodnej a kultúrnej komory má výhody!

Indická obchodná komora v Slovenskej republike je otvorená rovnako pre indickú a slovenskú alebo inú národnosť, ktorá má záujem o obchodnú činnosť s komorou, bez ohľadu na ich sídlo, pohlavie, pohlavie, politické názory alebo náboženstvo. Kontaktujte nás teraz, aby ste sa stali plnohodnotným členom a získali bezplatné konzultácie pri registrácii.

Sme mimovládna organizácia

Komora nadväzuje vzťahy a vzájomnú spoluprácu s Indickým veľvyslanectvom na Slovensku prostredníctvom spoločných projektov a návrhov, spolu so Slovenskou obchodnou komorou, Úniou komôr, regionálnymi centrami rozvoja zahraničného obchodu, priemyselnými a umeleckými komorami a exportnými konzorciami a vzťahy s inými inštitúciami.

 

 

Jedným z našich veľkých cieľov je pripraviť našich členov na vstup na lokálny trh v Indii a na Slovensku. Členovia získajú poradenstvo, workshopy, mentoring, koučing a prípravu na vstup na indický alebo slovenský trh. Individuálny prístup zahŕňa:

• Kultúrna a jazyková pomoc
• Vlastný prieskum trhu
• Vďaka pracovitosti
• Exportné vzdelávanie: dokumentácia, logistika atď.
• Posúdenia pripravenosti na export
• Finančná asistencia
• Identifikácia miestnych marketingových nástrojov
• Vyhľadávanie medzinárodných partnerov alebo spoločných podnikov
• Požiadavky na miestne produkty
• Obchodné misie

Nižšie nájdete 4 typy členstiev, ktoré pre vás ponúkame. Ak máte akékoľvek otázky alebo sa chcete stať členom, neváhajte nás kontaktovať priamo.
 
 

Prajeme úspech v Indii

Našim novým členom, minulým, súčasným a budúcim, prajeme veľa úspechov a prosperity. India so svojou dynamickou ekonomikou a rôznorodou spotrebiteľskou základňou ponúka podnikom množstvo príležitostí na prosperovanie. Nech nájdete úspech, vybudujete trvalé partnerstvá a prispejete k ekonomickej prosperite oboch národov.

 

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899