Slovakia office:
India office:

N Novinky

Zaostrenie na INDIMEX

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Sme hrdí na to, že môžeme predstaviť nášho dlhoročného partnera, spoločnosť INDIMEX, ktorá oslavuje 25 rokov maloobchodu na Slovensku. INDIMEX sa stal najväčším maloobchodným obchodom v strednej Európe a veľa drobných darčekov pochádza práve z tohto obchodu. Stretli sme sa so zakladateľom pánom Lalitom a položili sme mu niekoľko otázok.

INDCHAM: Pán Lalit, ako sa dnes máte?

LALIT: Počas COVIDU je ťažké obdobia. Nezatvorili sme dvere do podnikania, ale náš predaj klesol o 30%. Nemôžeme cestovať, zúčastňovať sa globálnych maloobchodných veľthrov a nachádzať nové darčeky pre nakupujúcich.

INDCHAM: Sklad na Starej Vajnorskej v Bratislave je obrovský, aký je veľký?

LALIT: Sklad má 750 m2 a vnútri máme viac ako 5 miliónov artefaktov. Podnikatelia z obchodov so suvenírmi a maloobchodmi k nám chodia každý deň, ale dnes počas COVIDu to máme ťažké, pretože veľké nákupné centrá sú zatvorené a obchody sú zatvorené. Všetko sa spomalilo.

INDCHAM: Aký je váš život na Slovensku?

LALIT: Pochádzam zo severnej časti Indie. Počasie tu je veľmi podobné. Pochádzam z menšieho štátu zvaného Haryana, ktorý je na sever od Naí Dillí. Slovensko je ústretová krajina, môj druhý domov. Ľudia sú tu veľmi milí a naučil som sa aj slovenčinu. Po 25 rokoch by som už mal, haha.

INDCHAM: Aké sú pre vás výzvy a ako vám môže pomôcť Indická obchodná komora?

LALIT: Už pomáhate pri podpore podnikania, šírením informácií do ďalších firiem, spájaním ľudí a organizovaním akcií. Som šťastný, že môžem byť súčasťou indickej komunity na Slovensku. Ďakujem mnohokrát.

INDHCAM: Všetko dobré, prajeme vám veľa šťastia, aby ste sa čoskoro opäť úplne otvorili pre veľkoobchod a maloobchod.

-----

Spoločnosť Indimex s.r.o. založená v roku 1992, sa zaoberá dovozom a veľkoobchodným predajom orientálneho tovaru. Našou ideológiou je dodávať sortiment vysokej kvality, ktorý uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka. V praxi zúročujeme dlhoročné skúsenosti a taktiež osobný prístup, ktorý pre nás nie je len prázdny výraz, ale presvedčenie ako byť pre každého zákazníka najlepším partnerom.

 

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899