Slovakia office:
India office:

N Novinky

DefExpo 2020 INDIA Február 05-08, 2020 v Lucknow

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Indická obchodná komora v Slovenskej republike organizuje delgáciu špeciálu do Indie. Ministerstvo obrany Indie, pod záštitou vlády Indie organizuje 11.DefExpo India-2020, ktoré sa uskutoční 5. - 8. februára 2020 v Lucknow v Uttarpradéši. Hlavnou témou programu DefExpo India-2020 bude „India: The Emerging Defense Manufacturing Hub“ a zameranie sa bude na „Digitálna transformácia v obrane“.

DEFEXPO umožní interakciu medzi firmami (B2B) s hosťujúcimi zahraničnými delegáciami a stretnutiami s vládnymi predstaviteľmi s cieľom podpísať memoranda o porozumení (MoU). Výstava tiež predstaví aj na nedávne iniciatívy indickej vlády v oblasti investícií do obranného sektora a bude pôsobiť ako platforma pre aliancie a spoločné podniky v obrannom priemysle.

Štát Uttarpradéš má silnú obrannú priemyselnú infraštruktúru. Má štyri jednotky spoločnosti Hindustan Aeronautics Ltd v Lucknow, Kanpur, Korwa a Naini (Prayagraj), deväť výrobných jednotiek Ordnance Factory (štátne výrobné fabriky), vrátane Kanpur, Korwa, Shahjahanpur, Firozabad a jednu jednotku spoločnosti Bharat Electronics Limited v Ghaziabade. V Uttarpradéš sa plánuje aj jeden z dvoch indických obranných priemyselných koridorov (DIC) v Indii.

Program DefExpo India-2020 poskytne príležitosť veľkým zahraničným výrobcom OEM na spoluprácu s indickým obranným priemyslom a na podporu iniciatívy „Make in India“ prostredníctvom spoločného rozvoja, koprodukcie a spoločného podniku transferu technológií. pre obranné zariadenia a systémy pre obranné sily Indie a export. Program DefExpoIndia-2020 poskytuje jedinečnú platformu pre OEM, vystavovateľov a súkromný priemysel obranného priemyslu, aby mohli prezentovať svoje najnovšie inovácie a schopnosti.

Akékoľvek ďalšie informácie a organizovaní delegácie na DEFEXPO môžete získať aj od našich odborníkov z Indickej obchodnej komory, ktorí vám v prípade potreby pomôžu. (napr. rezervácie, miesta konania, registrácie, víza)

E-Brochure of DefExpo India-2020 na stiahnutie

Prečítajte si reportáž z DefEXPO 2018 z Chennai (štát Tamil Nadu). DEFEXPO 2018.

Defence Expo 2020 Brochure 1

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899