Slovakia office:
India office:

N Novinky

Pozývame vás na Slovensko–indické podnikateľské fórum Apríl 21, 2017

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 
Vážení obchodní partneri a členovia Indickej obchodnej komory. Radi by sme vás pozvali na tohtoročné Slovnesko-indické podnikateľské fórum pri príležitosti usporiadania 9.zasadnutia zmiešanej komisii medzi Slovenskou a Indickou republikou. Deň a miesto konania je 21.4.2017 v Hoteli Bôrik, Bratislava. Zarezervujte si svoje miesto už dnes. Vstup je zdarma.
 
Dátum: piatok, 21. apríl 2017
Miesto: Hotel Bôrik, Bratislava
Cena: Bezplatne
Organizátor: Ministerstvo Hospodárstva SR, SARIO, ZÚ SR v Dillí, FICCI
 
Termín prihlásenia: 7. apríla 2017

Registrovať sa môžete cez stránku SARIA na:

http://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovensko-indicke-podnikatelske-forum-0
 
Program na celý deň si môžete stiahnuť tu.
 

Viac o udalosti

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) spolupráci s Ministerstvom hospodárstva SR pripravuje 9. Zasadnutie zmiešanej komisie medzi Slovenskom a Indiou dňa 21. apríla 2017,v Bratislave, v Hoteli Bôrik.

Súčasťou komisie bude aj podnikateľské fórum zamerané na bilaterálne rokovania medzi slovenskými a indickými podnikateľskými subjektmi z rôznych odvetví hospodárstva.

PREČO INDIA?

India momentálne patrí medzi najrýchlejšie rastúce ekonomiky
vo svete, ktorá svojimi kapacitami a možnosťami konkuruje svojmu severnému susedovi Číne.

Demografická výhoda dáva Indii potenciál najväčšieho svetového spotrebiteľského trhu s 250 miliónovou strednou vrstvou, ktorá má potenciál zvyšovania v najbližšom období.

Z pohľadu Slovenska, predstavuje indický trh príležitosť na obchodnú spoluprácu najmä v obrannom priemysle, energetike, infraštruktúre, automobilovom a železničnom priemysle, v poľnohospodárstve a potravinárstve, IKT, environmentálnych technológiách a obnoviteľných zdrojoch energie, vodnom a odpadovom hospodárstve.

Okrem vyššie uvedených odvetví a sektorov je na podujatí vítaná aj
účasť podnikateľských subjektov s iným zameraním predmetu svojej činnosti s cieľom rozvíjať svoje aktivity na indickom trhu.

Detailný program podujatia, ako aj ostatné dôležité náležitosti súvisiace s podnikateľským fórom budú priebežne aktualizované na stránke podujatia.

Sledujte stránku podujatia, program bude priebežne aktualizovaný!

KONTAKT

  • Dušan Novotný (MHSR), E: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , T: +421 2 4854 2448
  • Dominika Zalubelová Dubovská (SARIO), E: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,T: +421 2 58 260 132
  • Alexander Horváth (INDCHAM), E: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,T: +421 917 252 978

 

A special message from Co-Director of FICCI and Head of European Division

I am pleased to inform, to re-energise and extend renewed impetus to India’s trade and economic relations with Slovak Republic, FICCI is organising a business delegation to coincide with scheduled 9th India-Slovak Republic Joint Economic Commission in Bratislava on April 21, 2017.

Slovakia remains one of the most promising Central European economy boasting of a good physical infrastructure, key geographical location and a skilled labour force.

A senior Govt. of India official shall lead the official Indian delegation to Slovak Republic.

The delegation would have a focus on renewable energy, automotive, engineering, defence, chemical and pharmaceuticals, ICT, waste water management, construction and infrastructure modernization. The planned visit would extend an ideal opportunity for the Indian businesses to interact with Slovak senior officials and business leaders.

In view of the significance of the visit, may I request you to kindly block your diary and favourably consider joining the scheduled FICCI delegation. A copy of the registration form is enclosed for your ready reference.

Looking forward to receiving a positive response.

With best regards,

     Rohit Sharma

     Additional Director & Head-Europe and Turkey Division

Federation of Indian Chambers of Commerce and Industry

Industry's Voice for Policy Change

Federation House, 1, Tansen Marg, New Delhi 110001, INDIA

T: +91-11-23487447          F: +91-11-23765316, 23721504

Webwww.ficci.in

ISO 9001:2008 certified

FB:www.facebook.com/ficciindia | Twitter:www.twitter.com/ficci_india | Blog:blog.ficci.com

Click here to accessFICCI's Knowledge Paper Series&FICCI's Voice from SG's Desk

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899

Vyhľadávanie