Slovakia office:
India office:

B B2B India

Slovakia Hub (Indo - Slovak Startup Hub) v Bombaji (9. – 11.11.2017)

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Indická obchodná komora na Slovensku vás pozýva na slávnostné podujatie pri príležitosti štartu Slovakia Hub (Indo - Slovak Startup Hub) v Bombaji (9. – 11.11.2017) ZÚ Dillí v spolupráci s Indickou obchodnou a kultúrnou komorou v Slovenskej republike (INDCHAM), Slovenskou alianciou pre internetovú ekonomiku (SAPIE), Slovak Business Agency (SBA) a ďalšími organizáciami a firemnými partnermi (Neulogy, Launcher, SEAK) pod hlavičkou generálneho partnera firmy ESET   - v súlade so strategickým zameraním ekonomickej diplomacie v Indickej republike -  sa spolupodieľa na príprave a zabezpečení podujatia Slovakia Hub, ktorého cieľom je popri zriadení pobočky INDCHAM (virtuálnej aj rezidentnej) v Bombaji, spustiť aj prevádzku webovej platformy, ktorá prepojí startupové ekosystémy SR a Indie .

Projekt naštartovala a zabezpečuje Indická obchodná komora v SR a bude spolufinancovaný zo strany ZÚ Dillí aj z prostriedkov vyčlenených na podporu projektov ekonomickej diplomacie (výzva z 01/2017)

SBA (Slovak Business Agency) zverejnila na svojej webstránke výzvu, prostredníctvom ktorej finančne podporí startupy, ktoré sa podujatia zúčastnia (link)

Štart kooperačnej platformy a pobočky INDCHAM sa zrealizuje prostredníctvom slávnostného podujatia 1st Startup Collaboration Event  v indickom finančnom centre, Bombaji, v dňoch 9. – 11. novembra 2017.  

Primárny zámer: 

Prezentovať SR ako inovatívnu členskú krajinu EÚ, ktorá má Indii čo ponúknuť. Zároveň rozšíriť možnosti obchodnej spolupráce s firmami produkujúcimi vyššiu pridanú hodnotu (high-tech) a zabezpečiť market-entry a scaleup pre slovenské inovatívne firmy na "nekonečnom" indickom trhu.

Link na webové sídlo podujatia: Slovakia Hub

Adresa Summitu

Y B Chavan Centre: Adresa: General Jangannath Bhosle Road, Nariman Point, Opp Mantralaya, Mumbai, Maharstra 400021

venue

venue1

 

Ubytovanie

K dispozícii sú tri kvalitné hotely v pešej vzdialenosti od kongresovej sály Y B Chavan - Hotel Marine Plaza 4 *, Hotel Trident 4 * a Hotel Taj 5 *. Všetky hotely sú krásne zvnútra aj vonku s jedinečnou architektúrou a výhľadom na prístav a ponúknu najlepšiu kvalitu pre váš pobyt. Existuje mnoho ďalších možností pre hotely v tejto oblasti. Kontaktujte nás, ak chcete zabezpečiť vycestovanie v jednom balíku (vízum, let, hotel)

Hotel Marine Plaza 4 ****

hotel marine plaza

hotel marine plaza2

hotel marine plaza3

Hotel Trident Mumbai Nariman Point 4 ****

hotel trident mumbai

hotel trident mumbai2

hotel trident mumbai3

Hotel Taj Mumbai 5 *****

hotel taj mumbai

hotel taj mumbai2

hotel taj mumbai3

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899