Slovakia office:
India office:

S Semináre

4. vydanie Globálneho Športového Summitu: Oslava žien v športe.

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Indická obchodná komora v Slovenskej republike podporuje Ženy v športe. Spolupracujeme sme s indickou športovou asociáciou IGC a spoločne sme sa zúčastnili virtuálneho seminára s názvom 4. vydanie globálneho športového summitu: Oslava žien v športe.

Reprízu zo streamu môžete sledovať tu:

https://sportrecs.com/stream/VZzsZ9UkUto3sfVq2BtxqQ?shortLinkId=GLSUSMfEnLSLEs-2N8ogEQ&utm_source=rightholderShare

ICG je hrdým partnerom Indickej obchodnej komory v Slovenskej republike

https://www.igconline.in/

Indian Golf Circuit (IGC) je súčasťou BD Square, ktorá je predovšetkým turnajovou agentúrou v Indii. Indian Golf Circuit ako oficiálna agentúra autorizovaná spoločnosťou I.P.P.U. a I.P.P.A. čo je The Apex International Body of Pitching & Putting. Indian Golf Circuit je oprávnený organizovať  turnaje na domácej a medzinárodnej úrovni v Indii. Indian Golf Circuit môže organizovať golfové zápasy, ako aj kvalifikácie na medzinárodné podujatia, menovať franšízy, ktoré budú pracovať v jej mene. Môže tiež pozvať kluby pridružených hráčov a tiež vybrať hráčov na reprezentáciu Indie na rôznych medzinárodných turnajoch.

Hlavným cieľom indického golfového okruhu IGC je propagácia golfu ako dostupného športu v Indii a hľadanie a podpora nových talentov v golfe. Nabáda tiež serióznych golfových hráčov, aby si ju na rozdiel od iných prémiových športov v Indii vybrali ako športovú kariéru na plný úväzok. Slogan „Poďme spolu hrať“ symbolizuje jeho záväzok propagovať golf ako ľudový šport a ďalej zjednocovať všetkých milovníkov golfu v danom mieste a hrať spolu.

 

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899