Slovakia office:
India office:

S Semináre

Indo-Slovak Business Forum 2018

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Indická ambasáda a Indická obchodná komora v SR predstavujú už v poradí 6.INDICKO-SLOVENSKÉ OBCHODNÉ FÓRUM hoteli Sheraton, Bratislava.

Indicko Slovenské Obchodné Fórum si stanovuje za cieľ podporovať indo-slovenské hospodárske vzťahy s osobitným zameraním na obchod a inovácie. Konferencie sa zúčastnia prominentní prezentéri z renomovaných firiem a má za cieľ poskytnúť praktické rady o podnikaní v Indii.

KDE: Hotel Sheraton, Bratislava

Kedy: 8.2. 2018 od 9:30 do 12:30

Prezentéri:

Ravinder Narang - First Secretary & Commercial Representative - Introduction and Business in India

Rakesh Taurani - CEO Indian Chamber of Commerce in the Slovak Republic - INDIA DOs and DONTs

Miloš Lukáčik - CEO Pyrokontrol Slovakia - The India Way

Alexander Horvath - VP Indian Chamber of Commerce in the Slovak Republic - Slovakia HUB in India

Rohith Ramadas - CEO RR Global - Investment Opportunities in Bangalore

O Indii v skratke

Rast HDP Indie vyniká so 7,2% (U.N 2018) pričom India je 7. najväčšiou ekonomikou v roku 2017 (World Economic Forum). V súčasnej dobe má piaty najväčší automobilový trh na svete a očakáva sa, že sa stane treťou najväčšou automobilou mocnosťou v roku 2020 (PWC). India má druhý najväčší telekomunikačný trh na svete s viac ako 1,05 miliardy užívateľov. (COAI). V neposlednom rade, India má 3. najväčšiu internetovú užívateľskú základňu s viac ako 243 miliónov užívateľov z decembra 2014 (Internet Live Stats). Vláda Indie pod vedením demokratického premiéra Modiho predstavila 7-bodový program pre investorov. Chceli by ste byť pri tom?

Ak by ste sa chceli prihlásiť na tento seminár a byť medzi top spoločnosťami, ktoré by chceli preniknúť na indický trh, prihláste sa emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na +421 917 252 978. Seminár je zdarma. V prípade záujmu vyplňte prosím formulár, aby sme o vás vedeli viac.

Téma prednášky sa môže upraviť. V prípade choroby prezentéra, organizátori zabezpečia alternatívny program s inou témou.

Zopár fotiek z prechádzajúcich seminárov

ambasador mann

rakesh taurani

wuketich sario

audience2 ISBF

baner2

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899