Slovakia office:
India office:

S Semináre

ISBF 2016

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Indická ambasáda v Bratislave a Indická obchodná a kultúrna komora predstavujú INDICKO-SLOVENSKÉ OBCHODNÉ FÓRUM.

Pod vedením vizionárskeho indického premiéra Narendra Modiho, indická vláda vydala sedem bodový program hospodárskeho rozvoja a mohutne investuje do programov, kde by vaše účasť mohla byť zaujímavá. Tieto programy zahŕňajú nasledovné oblasti: Urob v Indii, Zručnosť Indii, Start-up India, Čistota Indie, Digitálnu Indiu a iné. Seminár poskytuje praktické poznatky, ktoré sa týkajú podnikania v Indii, priamym zapojením manažmentu firiem a iných kľúčových zainteresovaných strán. Prostredníctvom kvalifikovaných prezentérov a z reálnych prípadových štúdií sa snažíme inšpirovať inovatívne slovenské spoločností na zapojenie sa do tejto príležitosti na indickom trhu.

Ciel fóra

Indicko Slovenské Obchodné Fórum si stanovuje za cieľ podporovať indo-slovenské hospodárske vzťahy s osobitným zameraním na obchod a inovácie. Konferencie sa zúčastnia prominentní prezentéri z renomovaných firiem a má za cieľ poskytnúť praktické rady o podnikaní v Indii.

Prezentéri:

Ambassador Mann - Introduction and Business India

Alexander Horvath - Indian Chamber of Commerce and Culture in Slovakia

Rakesh Taurani - Solarvolt - Odema Renewables

Unni Krishnan - LongBrand Ltd - The India Way

Michal Wuketich - SARIO - Investment Opportunities

Špeciálne poďakovanie

• Indian Embassy in Slovak Republic , INDCHAM, Solarvolt, LongBrand, SARIO

ISBF 2016 09

O Indii v skratke

Rast HDP Indie vyniká so 7,5% a bol oprávnene označený ako "svetlý bod v inak ponurej globálnej ekonomike". India sa má stať 7. najväčšiou ekonomikou v roku 2016 (MMF). V súčasnej dobe má piaty najväčší automobilový trh na svete a očakáva sa, že sa stane treťou najväčšou automobilou mocnosťou v roku 2020 (PWC). India má druhý najväčší telekomunikačný trh na svete s viac ako 1,05 miliardy užívateľov. (COAI). V neposlednom rade, India má 3. najväčšiu internetovú užívateľskú základňu s viac ako 243 miliónov užívateľov z decembra 2014 (Internet Live Stats). Vláda Indie pod vedením demokratického premiéra Modiho predstavila 7-bodový program pre investorov. Chceli by ste byť pri tom?

Ak by ste sa chceli prihlásiť na tento seminár a byť medzi top spoločnosťami, ktoré by chceli preniknúť na indický trh, prihláste sa emailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo zavolajte na +421 917 252 978. Seminár je zdarma.

Téma prednášky sa môže upraviť. V prípade choroby prezentéra, organizátori zabespečia alternatívny program s inou témou.

--- update po seminári --

Seminár začal 9:30 s otvorením jeho excelencie veľvyslaneca Manna s následnou prezentáciu o službách poskytovaných Indickou obchodnou a kultúrnou komorou na Slovensku. Pred prestávkou pán Rakesh Taurani predstavil svoje firmy a ukázal, ako Indovia môžu podnikať na slovenskom trhu, ale aj v strednej Európe. Po prestávke Anna a Unni Krishnan predstavil Indiu - The Indian Way a predstavili rozdiely medzi západnou kultúrou a indickým myslením. Podľa ich slov západ častokrát myslí iba na 90 dní a akcionárov, pričom indické spoločnosti si potrpia na hodnote a rodine. Záver semináru patril SARIO, kde pán Wuketich prezentoval služby a rôzne akcie organizované SAIROM. Asi 50 účastníkov ocenilo seminár a už dnes sa tešíme sa nové príležitosti pre ich spoločností a stretnutia na ďaších seminároch organizovaných Indickou obchodnou a kultúrnou komorou na Slovensku v spolupráci s Indickou ambasádou.

Zopár fotiek zo semináru:

ambasador mann

indcham prezentacia

rakesh taurani

unni krishnan

wuketich sario

audience ISBF

audience2 ISBF

baner2

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899