Slovakia office:
India office:

N Novinky

Global Sports Summit Day on 30 január 2021

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Indická obchodná komora v Slovenskej republike je hrdým partnerom India Golf Circuit. IGC usporiadala globálny virtuálny samit o tom, ako India trénuje mládežnícke športy a aké sú globálne výzvy a príležitosti pre deti stať sa vrcholovými športovcami.

Hlavným cieľom Indian Golf Circuit je propagácia golfu ako dostupného športu v Indii a hľadanie a podpora nových talentov v golfe. Nabáda tiež serióznych golfových hráčov, aby sa rozhodli pre inú športovú kariéru na plný úväzok na rozdiel od iných prémiových športov v Indii. Slogan „Poďme spolu hrať“ symbolizuje jeho záväzok propagovať golf ako ľudský šport a ďalej zjednocovať všetkých milovníkov golfu na danom mieste a hrať spolu.

Indian Golf Circuit (IGC) je súčasťou BD Square, ktorá je predovšetkým turnajovou agentúrou v Indii. Indian Golf Circuit ako oficiálna agentúra autorizovaná spoločnosťou Uznané spoločnosťou I.P.P.U. & Pridružený k I.P.P.A. ktorá je The Apex International Body of Pitching & Putting.Indian Golf Circuit je oprávnená organizovať a putt organizovať turnaje na domácej a medzinárodnej úrovni v Indii. Indian Golf Circuit môže organizovať golfové zápasy, ako aj kvalifikácie na medzinárodné podujatia, menovať franšízy, ktoré budú pracovať v jej mene. Môže tiež pozvať kluby pridružených hráčov a tiež vybrať hráčov, ktorí budú reprezentovať Indiu na rôznych medzinárodných turnajoch.

Rakesh Tuarani, prezident Indickej obchodnej komory a Alexander Horvath, VP, sa zúčastnili globálnej panelovej diskusie a predstavili športové príležitosti, ktoré Slovensko ponúka v golfe a tenise. Pán Taurani predstavil člena a partnera INDCHAM, športový hotel AQUA v Púchove, ktorý ponúka športové zariadenia a výmenné programy pre indických športových hráčov, a Alexander Horvath predstavil možnosti riadenia športových aktív pre indických špičkových tenistov na Slovensku.

Ďakujeme organizátorom za sprístupnenie tohto samitu a za pozvanie popredných globálnych športových rečníkov na túto tému.

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899