Slovakia office:
India office:

N Novinky

Prezident "walk and talk"

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vážení členovia a priatelia, raz za čas zverejňujeme zaujímavé stretnutia a ľudí, s ktorými sa stretávame počas našich ciest v Indii alebo na Slovensku. Tu je niekoľko nedávnych stretnutí nášho prezidenta a generálneho riaditeľa, pána Rakesha Tauraniho.

 

Mr. Rakesh Taurani, President of the Indian Chamber of Commerce in the Slovak Republic met Pranav R Mehta : the 1st Indian Chairman of Global Solar Council, based from Washington D C. discussed about the Global Solar Market and also introduced him 2 innovative products from Slovakia 1st Logitex the Hybrid Solar Water Heater and 2nd Powerbatt the patented liquid which increases the life of Lead Acid Batteries, which are commonly used in Storage of Solar Power Plants.

Pán Rakesh Taurani, prezident Indickej obchodnej komory v Slovenskej republike, sa stretol s Pranavom R Mehtom: 1. indický predseda Globálnej solárnej rady so sídlom vo Washingtone D C. diskutoval o globálnom solárnom trhu a predstavil mu 2 inovatívne produkty zo Slovenska 1. Logitex hybridný solárny ohrievač vody a 2. Powerbatt patentovaná kvapalina, ktorá zvyšuje životnosť olovených batérií, ktoré sa bežne používajú pri skladovaní solárnych elektrární.

Stretnutie pána Rakesh Tauraniho a Saurabh Dwivedi: Editor Lallantop, Hindi News YouTube kanál číslo 1, viac ako 10,3 milióna sledovateľov, súčasť skupiny India Today Group. Diskutovali aj o tom, ako používať digitálnu platformu na informovanie ďalších a ďalších ľudí o našich aktivitách.

Pán Taurani sa stretol so starým priateľom a bývalým indickým veľvyslancom v Slovenskej republike, pánom Jainom. Vzťahy vytvorené na pracovnom môžu trvať aj vonku.

Pán Rakesh navštívil Zlatý chrám (Golden Temple), aby oslávil 550. výročie narodenia Shree Guru Nanak Ji. Zlatý chrám osvetlili krásne ohňostroje na 550. výročie narodenia zakladateľa sikhizmu Guru Nanak Dev. Jeho narodeniny boli s nadšením oslavované v Zlatom chráme v pandžábskom Amritsare.

Osobný pozdrav z ciest,

váš Rakesh T.

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899