Slovakia office:
India office:

N Novinky

Source India 2019 v Auguste 2019 in Mumbai

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vážený člen Indickej obchodnej komory,

Re: Pozvánka na kongres mega BSM --- “Source India” 2019 počas augusta 2019 v Bombaji

Synthetic & Rayon Textiles Export Promotion Council (SRTEPC) organizuje RBSM, známe ako: "Source India" organizuje od 21. do 23. augusta 2019 v Bombajskom výstavnom centre v Goregaone 3-dňový Flagship Export Promotion Program Textil Event, schválený Ministerstvom obchodu a priemyslu  v rámci programu MAI.

„Source India“ je zameraný na predaj textílií z umelých vlákien vyrobených v Indii (MMF) pre približne 150 osobitne pozvaných významných medzinárodných zákazníkov z takmer 40 popredných trhov s textilom na celom svete - pokrývajúcich takmer všetky kontinenty; vrátane tých, ktoré zastupujú zahraničných nákupné domy so sídlom v Indii. Každému vybranému zahraničnému odberateľovi budú ponúknuté komplimenty (napr. Dvojsmerné letenky, ubytovanie a iné zariadenia) počas celého pobytu v „Source India“.

V tejto súvislosti okrem priamej návštevy pozvaných kupujúcich k ich indickým zástupcom vystavujúcich spoločností bude SRTEPC organizovať aj oddelené „obchodné stretnutia“ na individuálnom základe v osobitne určenej oblasti. Toto dodatočné opatrenie vykonáva Rada, aby svojim členom umožnila maximalizovať výhody prítomnosti 150 osobitne vybraných zahraničných odberateľov. Módne prehliadky, sieťové večery a kultúrne programy budú tiež organizované, aby sa zvýšila hodnota podujatia.

V tomto ohľade SRTEPC zabezpečí účasť približne 125 členských spoločností z rôznych skupín výrobkov na základe týchto účastníckych poplatkov:

    @ Rs.1 lakh + 18% GST za 9 m2. zariadený stánok
    @ Rs 10 000 / - + 18% GST na m2. surový priestor (minimálne 36 m2)

Všetkým účastníkom, ktorí sa nachádzajú 50 km. mimo miesta konania podujatia bude ponúknutá náhrada nákladov na ubytovanie v hoteli / servisnom apartmáne (Rs.5000 za deň na vystavujúcu spoločnosť vrátane všetkých daní alebo skutočného účtu podľa toho, ktorá hodnota je nižšia pre 3-dňovú prehliadku). (Kópie hotelového účtu musia byť predložené Rade)

Účasť v „Source India“ je pre členské spoločnosti „neuniknutou príležitosťou“, najmä pre tie, ktoré často nemôžu navštevovať zámorské destinácie, aby sa mohli stretnúť so svojimi cieľovými zákazníkmi a diskutovať o nich kvôli slabej finančnej infraštruktúre.

S ohľadom na obmedzenú dostupnosť priestoru, všetci záujemcovia o túto vynikajúcu príležitosť, sú požiadaní, aby si rezervovali svoj priestor / stánok spolu s riadne vyplnenou prihláškou “Application Form (download)” a zaplatili účastnícky poplatok.  Účasť bude prijatá výlučne na základe „First-Come-First-Served“.

Nasledujte odkaz na zobrazenie udalosti High-lights: https://tinyurl.com/y4wkaj5n.

Source India Buyer Advertisment .2

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899