Slovakia office:
India office:

N Novinky

ASIA HEALTH 2019

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Konfederácia indického priemyslu (CII) organizuje prvý ročník ASIA HEALTH 2019, ktoré bude zlúčením všetkých podujatí / iniciatív Ministerstva zdravotníctva do jednej mega konklávy. Táto zdravotnícka platforma prinesie viacero zainteresovaných strán do diskusie o budúcnosti zdravia.

„Slúži najrýchlejšie rastúcemu regiónu - prostredníctvom konvergencie v zdravotníctve"

16 -19 Október 2019: Taj Palace, New Delhi

Prichádzajú vzrušujúce časy pre sektor zdravotníctva v Indii aj na celom svete. Príležitosti, ktoré sú nám prezentované, sú početné a my máme jedinečnú príležitosť stretnúť sa, predstaviť sa a nájsť inovatívne riešenia, ktoré prinesú kvalitnú zdravotnú starostlivosť na dosah pre každého občana. Pri urýchľovaní konvergencie viacerých zainteresovaných strán, ktoré sú zodpovedné za zlepšenie poskytovania zdravotnej starostlivosti, India sa môže stať lídrom v oblasti zdravotnej starostlivosti v najrýchlejšie rastúcom regióne sveta.

Predpokladá sa, že ASIA HEALTH 2019 bude jedinečnou platformou v oblasti zdravia, ktorá bude spájať viacero zainteresovaných strán v ekosystéme Zdravia, aby všetci mohli diskutovať o budúcnosti Zdravia. Budeme sa usilovať o vytvorenie súdržnej angažovanosti priemyslu s hlavnými medziodvetvovými politickými dialógmi a strategickými výmenami, ktoré by sa mohli uskutočniť prostredníctvom vysoko profilovaných plenárnych zasadnutí, workshopov zameraných na budovanie kapacít, B2B na mieru, priemyselných delegácií, rozhovorov o rušivých inováciách, ako aj výstavy najnovších technológií narúšajúcich odvetvie.

Tešíme sa na vašu láskavú podporu pri realizácii I. ročníka ASIA Health 2019.

Viac informácií nájdete na stránke official website

Stiahnite si brožúru

alebo kontaktujte priamo

Chandrajit Banerjee

=========================
Chandrajit Banerjee
Director General 
Confederation of Indian Industry 
The Mantosh Sondhi Centre 
23, Institutional Area 
Lodi Road, New Delhi 110 003 
Tel: 011-24621874 / 24629994-7
Fax: 011-24633168 

 Asia Health

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899