Slovakia office:
India office:

N Novinky

INDCHAM podpísala dohodu o spolupráci s National Solar Energy Federation of India

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Počas mesiaca júl náš president a výkonný riaditeľ INDCHAM - Rakesh Taurani odišiel do Indie a podpísal v mene Indickej obchodnej komory (INDCHAM) dohodu o spolupráci s Národnou federáciou pre solárnu energiu v Indii. (http://nsefi.in/) MOU je aj o vzájomnej spolupráci a práci na projektoch Solárnej energie.

Účelom tohto memoranda o porozumení je vytvoriť praktický rámec na uľahčenie rozvoja silnejších obchodných vzťahov medzi oboma stranami a stanoviť spôsoby spolupráce, ktoré môžu zlepšiť realizáciu vzájomne výhodných obchodných a investičných cieľov. Strany budú podporovať, podporovať spoluprácu medzi spoločnosťami, podnikmi a organizáciami, ako aj externalizovať spoluprácu / príležitosti medzi svojimi podnikateľskými komunitami s cieľom posilniť obchodné, hospodárske a obchodné vzťahy na oboch stranách v súlade so zákonmi a predpismi oboch krajín na ich vzájomný prospech.

Ak ste firma zameraná na solárnu energiu, kontaktujte nás, spojíme vás so svojimi partnermi a investormi v oblasti solárnej energie v Indii.

IMG 20170620 WA0008

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899