Slovakia office:
India office:

B B2B India

STARTUP EU-INDIA 2016

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Prvá akcia tohto druhu pre približne 400 účastníkov pokrývajúca európsky a indický tech sektor, investičné príležitosti a startup klímu - startupy, scaleupy, investorov, korporácie a rozhodujúcich aktérov. Summit SEIS Vám ponúka investičné možnosti pre váš prienik na európsky indický digitálny trh.

 

DEHLI – BENGALURU 16. – 20. Október 2016

Startup EU-INDIA SUMMIT (SEIS)

Startup EÚ-India sa uskutoční 16. - 20. októbra 2016 v Bangalúru v Indii. Ide o prvé podujatie tohto druhu pre približne 400 účastníkov, ktorá pokrýva európsky a indický tech sektor, investičné príležitosti a startupové prostredie. INDICKÁ OBCHODNÁ A KULTÚRNA KOMORA V SLOVENSKEJ REPUBLIKE SPOLU-ORGANIZUJE:

Zapojte sa do diskusie s prednášajúcimi, lídrami svojho odboru, a úspešnými podnikateľmi. Účastníci VISIT STARTUP INDIA sa pridajú ku SEIS po návšteve tech hubov v Dehli a Bangalúru.

SEIS je organizované Startup Europe India Network, v spolupráci s iniciatívou Startup Europe initiative of the European Commission.

Visit Startup India

Popri EU-INDIA STARTUP summite, ktorý je highlightom programu, spoločne organizujeme misiu Visit Startup India, (visitstartupindia.com/), počas ktorej sa môžete pridať ku vysokopostavenej delegácii EÚ a navštíviť Dehli v Indii, stretnúť kľúčových stakeholderov a investorov z Indie.

VISIT STARTUP INDIA ("VSI") je misia, ktorá má za cieľ zobrať európske startupové ekosystémy (startupy, scaleupy, korporácie, investorov) na stretnutie kľúčových hráčov indického digitálneho a informačno-komunikačného priestoru v Dehli a Bangalúru, dvoch hlavných startupových huboch. Misia VSI je organizovaná organizáciou Startup Europe India Network ("SEU-IN"), v spolupráci s iniciatívou Startup Europe initiative of the European Commission.
Pridajte sa k delegácii a stretnite sa s kľúčovými indickými startupmi, investormi, inovátormi, vypočujte si to priamo od indických policy makerov. Členovia misie VSI navštívia spomínaný Startup EU-India Summit v Bangalúru posledný deň ich návštevy. Účasť na tejto misii Vám ponúka jedinečnú príležitosť, aká na Slovensku ešte nebola!

Kontaktujte nás pre viac informácií prostredníctvom Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. Počas nasledujúcich mesiacov budeme vyberať s pomedzi top startupistov zo Slovenska, ktoré spoločnosti z IT sektoru, venture kapitisti a policy makeri budú reprezentovať Slovensko priamo na tejto misii a na summite.

Pre koho je podujatie určené:

existujúce firmy s dlhodobou tradíciu v sektoroch: IT/C, waste management, smart cities, agritech, cyber security, doprava, startupy s už existujúcim produktom, z ktorého už má firma prvý obrat a príjem, IT spoločnosti, ktoré sa zaujímajú o startupy z Indie a EÚ, policy a decision makeri, venture kapitalisti, investiční anjeli a vyhľadávači investícií. V prípade záujmu nás kontaktujte. Táto udalosť by nebola možná bez nasledujúcich organizátorov a podporovateľov.

SEUIN network2

StartupINDIA 

PROGRAM:

[Dillí] nedeľa - 16. október – transfer Viedeň - Dillí, ubytovanie v 4* hoteli
[Dillí] pondelok - 17. október – dopoludnia - návšteva startup hubov, scalupov, venture kapitalistov a indických investorov
[Dillí] pondelok - 17. október – popoludní – návšteva vopred podľa sektora dohodnutých obchodných B2B partnerov (vopred treba potvrdiť sektor). Konkrétne firmy budú spárované v spolupráci s ICC a FICCI (dvoma najväčšími obchodnými komorami v Indii).
[Dillí] pondelok - 17. október – večer – večera a voľný program návštevy mesta Dillí
[Dillí] utorok - 18. október – dopoludnia – návšteva radnice mesta a zoznámenie sa s primátorom mesta Dillí
[Dillí] utorok - 18. október – popoludní – návšteva 2 najväčších inkubátorov v Dillí
[Bangalúru] utorok - 18. október – večer – letecký transfer do Bangalúru, ubytovanie v 4* hoteli
[Bangalúru] streda - 19. október – dopoludnia – prehliadka indického Sillicon Valley a startup ecosystému
[Bangalúru] streda - 19. október – popoludní - návšteva dohodnutých obchodných B2B partnerov podľa sektoru (dopredu treba potvrdiť sektor. Konkrétne firmy budú spárované v spolupráci s ICC a FICCI (dvoma najväčšími obchodnými komorami v Indii)
[Bangalúru] streda - 19. október – večer – prehliadka mesta a voľný program
[Bangalúru] štvrtok - 20. október – celý deň – Startup EU – INDIA SUMMIT – cca 400 návštevníkov z IT, tech industry a telekomunikácií
[New Dehli] piatok - 21. október – dopoludnia odlet do hlavného mesta New Dehli, ubytovanie v 4* hoteli, prehliadka mesta New Dehli
[Agra] sobota - 22. október - celý deň – transfer autobusom do historického mesta Agra a prehliadka Taj Mahal
[Dillí] nedeľa 23. október – odlet Dillí – Viedeň

CENA:

1. Cena vrátane Summitu EU-INDIA 20. 10. 2016 - Cena za účastníka: 3,850 EUR

V cene sú zahrnuté letecké transfery – Viedeň – Dillí, Dillí – Bangalúru, Bangalúru – Dillí, Autobus Dillí – Agra a späť, Dillí - Viedeň
Spoločný program s delegátom Indickej obchodnej a kultúrnej komory počas celej misie
2x prípravný workshop pred cestou v priestoroch SARIO. Ekonomické a kultúrne poradenstvo,
B2B stretnutia s dohodnutými obchodnými partnermi z daných sektorov v Dillí a Bangalúru
Spoločné transporty v rámci miest
Ubytovanie 7x v 4* hoteli s raňajkami (obedy a večere sú organizované v miestach návštev)
Poistenie úpadku CK
Zaplatený poplatok 1 000 EUR na osobu za celodenný summit v Bangalúru. Účasť top 400 investorov a technologických firiem z tech sektorov Indie a EÚ.
Poplatok za vybavenie víz
V cene nie je zahrnuté: individuálne cestovné poistenie a vstupy do historických pamiatok

2. Cena bez Summitu EU-INDIA 20. 10. 2016 - Cena za účastníka: 2,850 EUR

V cene sú zahrnuté letecké transfery – Viedeň – Dillí, Dillí – Bangalúru, Bangalúru – Dillí, Autobus Dillí – Agra a späť, Dillí - Viedeň
Spoločný program s delegátom Indickej obchodnej a kultúrnej komory počas celej misie
2x prípravný workshop pred cestou v priestoroch SARIO. Ekonomické a kultúrne poradenstvo,
B2B stretnutia s dohodnutými obchodnými partnermi z daných sektorov v Dillí a Bangalúru
Spoločné transporty v rámci miest
Ubytovanie 7x v 4* hoteli s raňajkami (obedy a večere sú organizované v miestach návštev)
Poistenie úpadku CK
Poplatok za vybavenie víz
V cene nie je zahrnuté: individuálne cestovné poistenie a vstupy do historických pamiatok
* V prípade, ak má klient vlastnú leteckú spoločnosť a nepožaduje nami organizovanú leteckú dopravu, cena obchodnej misie bez leteniek a summitu je 1,850 EUR

PREČO SA ZÚČASTNIŤ

Možnosť participovať na jednom z najväčších summitov medzi EÚ a Indiou a zoznámiť sa v rámci rokovaní B2B s viacerými startup spoločnosťami a investormi z nasledovných sektorov:

sectors

O Indickej obchodnej a kultúrnej komore na Slovensku:

Indická obchodná a kultúrna komora v Slovenskej republike si stanovuje za cieľ činnosti podporu rozvoja vzájomných slovensko-indických vzťahov a obchodnej výmeny medzi Indickou republikou a Slovenskou republikou ako i technickú a ekonomickú spoluprácu medzi podnikateľmi z oboch krajín a poskytovanie informácií a asistencie všetkým, ktorí prejavia záujem ako aj ich spoločníkom. Komora nadviaže vzťahy a vzájomnú spoluprácu s indickou ambasádou na Slovensku, a to prostredníctvom spoločných projektov a návrhov spolu so Slovenskou Obchodnou a Priemyselnou Komorou, Úniou Obchodných Komôr, regionálnymi centrami pre rozvoj zahraničného obchodu, priemyselnými a umeleckými komorami a vývoznými konzorciami a ďalšími inštitúciami a združeniami, ktoré sa v budúcnosti vytvoria. Komora sa venuje propagačnej činnosti, pomocou ktorej podáva užitočné ekonomické informácie, aby napomohla k rozšíreniu spolupráce medzi firmami a prispela k rozvoju obchodných príležitostí.
Jeden z našich hlavných cieľov je pripraviť člena na vstup na lokálny trh v Indii

Členovia budú mať možnosť pre summitom v Indii získať poradenstvo, účasť na workshopoch, mentoring, koučovanie a celkovú prípravu na vstup na indický trh. Individuálny prístup obsahuje nasledovné:

• Kultúrnu a jazykovú prípravu a asistenciu

• Trhový prieskum na mieru

• Due diligence

• Výučba exportu: dokumentácia, logistika, atď.

• Posúdenie pripravenosti na export

• Finančná asistencia

• Identifikácia lokálnych marketingových kanálov

• Hľadanie medzinárodných partnerov a joint venture kandidátov

• Miestne požiadavky na produkt

• Obchodné misie

Svoje prihlášky alebo otázky zasielajte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,
alebo volajte priamo
0917 252 978 (Alexander Horváth)
0907 115 690 (Tomáš Torok)

Obchodnú misiu SUMMIT EU-INDIA na Slovensku zabezpečuje
Indická obchodná a kultúrna komora v spolupráci so SARIO.

logo2 enSARIO

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899