Slovakia office:
India office:

D Defence

Boli sme na Vibrant Gujarat 2019

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Boli sme na Vibrant Gujarat 2019. Bol to Sumit roka 2019, kde pokiaľ chcete zanechať stopu v Indii, ste chceli byť, kde vaša krajina chcela byť. Každé dva roky sa summit organizuje v domovskom štáte premiéra Modiho.

Generálny riaditeľov Indickej obchodnej komory v Slovenskej republike, pán Rakesh Taurani, tam bol osobne, aby sa s vami podelil o atmosféru. Okrem toho Indická komora urobila ďalší medzník a podpísala dve dohody o spolupráci (MOU) s BRICS Chambers a Gujarat Chamber of Commerce.

Mega udalosť roka, ktorá trvala tri dni a prilákala viac ako 1,5 milióna návštevníkov a viac ako 40 000 národných a medzinárodných delegátov s 5 partnerskými krajinami - Australia, Canada, Czech Republic, Denmark, France, Japan, Morocco, Norway, Poland, South Africa, South Korea, Thailand, Netherlands, UAE and Uzbekistan. V reakcii na deň otvárania summitu Vibrant Gujarat premiér Modi povedal, že India sa chce v budúcom roku stať na zozname špičkových 50 krajín, v ktorých sa robí ľahko biznis. Vibrant Gujarat bol koncipovaný ešte v roku 2003 s Premiérom Modim, ktorý bol vtedajším hlavným ministrom Gudžarátu. Modi obnovil tento štát ako preferovaný investičný cieľ v Indii, pričom táto udalosť sa dnes stala platformou pre brainstorming globálneho sociálno-ekonomického rozvoja pre všetky krajiny.

"Priemerný rast HDP s hodnotou 7,3% je najvyšší z od roku 1991. Súčasne je priemerná miera inflácie na úrovni 4,6 percenta najnižšia pre indickú vládu od roku 1991, kedy India začala proces liberalizácie , " Povedal Modi vo svojom inauguračnom príhovore.

Sme radi, že môžeme s vami osobne zdieľať podrobnosti našej návštevy z prvej ruky. Ak plánujete obchodnú cestu do Indie, dajte nám vedieť, pomôžeme vám.

V mene Indickej obchodnej komory v Slovenskej republike (INDCHAM)

Rakesh Taurani, generálny riaditeľ

Fotky z Vibrant Gujarat

vibrant gujarat 2019g

Fotka vonku

vibrant gujarat 2019d

Premiér Indie Narendra Modi dáva príhovor

vibrant gujarat 2019e

Premiér Českej republiky dáva príhovor

vibrant gujarat 2019b

Premiér štátu Gujarat pán Vijay Rupani v strede s pánom Giriraj Singh MSME Minister centrálnej vlády. Prezident GCCI komory pán Jaimin Vasa a pán Hemant Shah VP GCCI s generálnym riaditeľom INDCHAM Rakesh Taurani, držia podpísané MOU.

vibrant gujarat 2019k

Dvaja premiéri dvoch priateľských krajín. Od rozdelenia Československa, obe krajiny sú veľkí priatelia Indie.

vibrant gujarat 2019a

Podpisovanie MOU medzi Indickou obchodnou komorou v SR and the BRICS komorou v Indii.

vibrant gujarat 2019j

Seminár pod vedením Českej republiky s premiérom Babišom a českým veľvyslancom Milanom Hovorkom.

 

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899