Slovakia office:
India office:

B B2B Srí Lanka

Svadba a svadobná cesta na Srí Lanke

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Pozývame vás do raja! Srí Lanka, známa ako "perla indického oceánu" pri južnom cípe Indie. Jej mágia ešte nie je úplne odhalená turistom, čo jej dáva bezkonkurenčnú nadradenosť pre svoju milosť, autentickosť a pokoj. Nepochybne ide o ideálnu destináciu pre vašu bosú svadbu! Sme tu, aby sme to urobili skutočne pre vás.

Marry Me Barefoot ™ nie je obyčajná svadobná agentúra. Sme nielen váš svadobný plánovač, asistent, dizajnér a poradca, ale predovšetkým váš osobný dôverník. Môžeme plánovať vašu svadbu ako intimný obrad, krátke alebo dlhšie svadobné prázdniny, alebo dokonca naplánujeme vašu celú svadobnú cestu a zážitok z medových týždňov na ostrove. Marry Me Barefoot je univerzálna spoločnosť s individuálnym prístupom.

Prečo takáto svadba?

Prinesieme vám neoceniteľnú hodnotu z vašej svadobnej cesty. Od ubytovania a stravovania až po samotný obrad sa vaše spomienky nebudú dať jednoducho porovnávať s tradičnými svadbami. Krásne počasie po celý rok je nepochybne ďalším prínosom. Takže ak preferujete kvalitu nad kvantitou a jedinečný zážitok, svadba na boso je pre vás! Spolu s rodinou a priateľmi na exotickom ostrove zaručujeme intimitu, jednotu a dôvernosť.

Svadba na boso (Marry me barefoot) je nezabudnuteľnou dovolenkou a zážitkom sama o sebe. A čo viac, môžete si okamžite vychutnať svoju svadobnú cestu!

Cestovali sme po celom svete a pristáli na Srí Lanke. Jedného dňa, niekoľko týždňov po tom, ako sme sa v Istanbule zasnúbili, sme sa rozhodli oženiť sa. Po roku na Srí Lanke som si vybrala tento malebný ostrov ako našu svadobnú destináciu. Bol to mimoriadny zážitok, rovnako ako naša láska ... skutočnosť naozaj prekonala naše sny! - LEA

Viac na web stránke Mary Me Barefoot (Svadba na boso): http://marrymebarefoot.com/

wedding

 

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 911 808 899