Slovakia office:
India office:

Časté otázky

Na tomto mieste sa snažíme zodpovedať všetky časté otázky, ktoré dostávame od klientov. Možno vám pomôžu zodpovedať zopár vašich.
Ako sa stať členom Indickej obchodnej komory?
Či ide o fyzickú osobu, neziskovú organizáciu, alebo firmu, členom Indickej obchodnej a kulúrnej komory sa vie stať každý. Najhlavnejšie, aby členovia zdieľali rovnaké hodnoty. Hodnoty, ktoré spájajú obchod, sociálnu sféru a kultúru medzi Indiou a Slovenskom.
Koľko stojí členský poplatok do komory?
Podľa schválenia Valného zhromaždenia a predlohy Správnej rady, cena za kalendárny rok 2016 bola stanovená na 500 euro pre fyzické osoby a neziskové organizácie, 1000 euro pre malé spoločnosti s obratom do 100,000 EUR ročne a cena 1500 EUR / ročne pre veľké spoločnosti. Preštudujte si pozorne všetky naše výhody v menu členské benefity.

Viete mi pomôcť exportovať môj produkt do Indie?
Samozrejme áno! Máme široké skúsenosti a expertízu v indickom sektore vo viacerých štátoch a mestách Indie. Najlepšie bude sa stretnúť osobne a porozprávať sa o možnostiach.

Môžeme vás kontaktovať aj keď máme indického partnera, ktorý hľadá investície na Slovensku?
Určite áno! Sme partnermi lokálnych obchodných komôr, Slovenskej obchodnej komory, Indickej ambasády rôzynch kultúrnych zoskupení. Vieme pre vás pripraviť štúdiu uskutočniteľnosti (Feasibility study), organizovať trhový prieskum, alebo hľadať pracovnú silu.

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 907 115 690