Slovakia office:
India office:

N Novinky a oznamy

Boli sme na veľtrhu automobilového priemyslu v Indii ACMA Automechanika, 21 – 24 Marec 2017

Hodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Je to miesto na stretnutie partnerov v danom odvetví v rozvojových krajinách a v Indii konkrétne. Po celom svete, tieto veľtrhy predstujú kompletný procesný reťazec v oblasti automobilového trhu s náhradnými dielmi, z point-of-sale bodu cez asociované služby, recykláciu a likvidáciu odpadov.

Členovia Indickej obchodnej komory na Slovensku mali možnosť zúčastniť sa na tomto veľtrhu a rozšíriť si zoznam dôležitých kontaktov z automobilového priemyslu v Indii. Od ložísk až po kotúčové brzdy, Automechanika expo ponúkala priestor pre 550 spoločností zo 17 krajín. Na tejto výstave mohli návštevníci spoznať lídrov automobilového priemyslu v Indii ako sú  Schaeffler India Automotive Aftermarket, Ample Autotech, Elofic Industries, Delphi Automotive Systems, Jamna Auto Industries, Liqui Molly, Mansons International, Shriram Pistons & Rings, Sigma Corporation India, ZF India a iné.

Vedenie INDCHAM považuje návštevu takýchto veľtrhov za kľúčové, nakoľko vieme potom ponúkať lepšie služby a lepšie overené kontakty firiem v Indii.

Ako najväčšia svetová výstava pre automobilový trh s náhradnými dielmi sa Automechanika sústredí na inovácie a riešenia v oblasti súčiastok, systémov, tuningu, vybavenie dielní, karosérie a laku, umývanie vozidla, IT technológií a najnovších automobilových služieb.

Pre viac informácií navštívte stránku ACMA:

Alebo si stiahnite PDF brožúru ACMA Automechanika.

Zoznam vystavovateľov nájdete tu.

V prípade záujmu o takéto veľtrhy v budúcnosti (pravidelne aktualizujeme ponuku na veľtrhy), kontaktujte Indickú obchodnú a kultúrnu komoru v SR, ktorá vám zabezpečí komplexný servis od víz do Indie až po samotné B2B stretnutia s partnermi.

automerchanika visit1

automechanika visit2

Vitajte na stránkach Indickej obchodnej a kultúrnej komory. Budeme radi, ak nás kontaktujete. Ako vám môžeme pomôcť?

Email:

info@indickakomora.sk

Tel:

+421 917 252 978

Tel:

+421 907 115 690